BAŞKANIN MESAJI

Değerli Çekmeköylüler,

Çekmeköy Belediyesi’nin iştirak şirketi olarak kurduğumuz 7 Tepe Yapı Dan. İnş. San. Ve Tic. A.Ş’nin sosyal tesislerinde uygun fiyata, kaliteli hizmetle buluşturmayı hedefliyoruz. 7 Tepe tesislerinde Çekmeköy Belediyesi’nin kamu güvencesi ve özel sektördeki hız ve kalite anlayışı ile hizmet veriyoruz.  İlçemize yapılan büyük yatırımların ve insan merkezli hizmet anlayışımızın doğal sonucu olarak her gün daha fazla genişleyen Çekmeköy ailemizin beklentilerini karşılamaya yönelik attığımız her adımda, en büyük destekçilerimiz yine değerli Çekmeköy halkı oluyor.

İlçe ekonomisini canlandıracak, yarattığı rekabet ortamı ile özel sektör alternatiflerine de yön verecek tesislerimizde, ailenizle vakit geçirebileceğiniz, temiz, güvenli ve nezih mekânlar bulacaksınız.

Sevgili Çekmeköylüler,

7 Tepe Yapı Dan. İnş. San. ve Tic. A.Ş ile sadece sosyal tesis alanında değil, diğer birçok alanda da, bürokratik ve mevzuat odaklı halka yönelik hizmet işlerinde serbest piyasa ve ticaret anlayışı içinde çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Böylece bazı durumlarda karşımıza çıkan ve çalışmalarımızdaki süreyi uzatan engelleri de ortadan kaldırarak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında çok hızlı sonuçlar üretebiliyoruz. Bu iştirakimizle, bir taraftan sorunları çözerken bir taraftan da müşterilerimize hizmet üreten firmalar arasında rekabeti tesis ediyoruz.

Modern Çekmeköy, Model Çekmeköy sloganı ile çıktığımız yolda, şehrimizin değerine değer katarken, vatandaşlarımızın hayat standartlarını da yükseltmek için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan değerli Çekmeköylüler’e teşekkür ediyorum.

 

Çekmeköy Belediye Başkanı

Ahmet POYRAZ