ALEMDAĞ SPOR TESİSİ HALI SAHA ÜYELİK FORMU


Takım / Grup Adı :
Adı Soyadı :
Gün :
                   
Saat :
İletişim :
GSM :     Ev/İş :
Eposta :
Adres :

Abone Durumu :
               

ABONELİK ŞARTNAMESİ

1. Abone üç veya daha fazla gün önceden bilgi vererek (iletişim numaralarını arayarak, ulaşılamama durumunda ise direkt tesise gelerek bilgilendirme yapılması gerekmektedir) abone olduğu saati kullanım hakkını ayda sadece bir kereye mahsus dondurabilir. İki ve daha az gün kala haber verenler ise abone olduğu saatin parasını ödemek veya abonelik depozitosunu kullanıp aboneliğini iptal etmek zorundadır.

2. Abone içerde bulundurduğu kaporayı yani içerde bıraktığı 1 (bir) maç ücretini son oynadığı maçın ücretine sayıp abonmanlığını iptal etme hakkına sahiptir. »

3. Abone, tesiste soyunma odaları, duşa kabinler, formalara ve diğer demirbaşlara vereceği zararların tamamını karşılamak zorundadır.

4. Tesis içerisinde alkollü içki içmek, çevredeki diğer insanları rahatsız edecek seviyede yüksek sesle konuşmak ve uygunsuz davranışlarda bulunmak yasaktır.

5. Halı saha içindeki demirbaşlardan (top, tel örgü, zemin vb.) zamanla doğacak tahriplerden abone sorumlu değildir.

6. Halı saha soyunma odası anahtarı ve formalar görevlilerden temin edilir. Maç sonrası anahtar (en fazla 2 adet) ve formalar (6 adet) görevliye teslim edilir. Maç başlamadan önce soyunma odası kilitlenmeli ve anahtar güvenli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Abone soyunma odası anahtarını görevliden aldıktan sonra oluşabilecek herhangi bir olumsuzluktan Alemdağ Spor Tesisi’nin sorumluluğu yoktur.

7. Aboneler, her ne sebeple olursa olsun maç saati ve tesislerde geçirdiği süreler boyunca meydana gelebilecek fiziksel ve ruhsal zarar, yaralanma, sakatlanma veya sağlık probleminden ötürü doğacak her türlü olumsuzluklardan ve mal kaybından Alemdağ Spor Tesisi’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur. Yukarıdaki şartnamedeki maddeleri okuduğumu ve bunlara uyacağımı, şartname kurallarına uymama hallerinde ise aboneliğimin iptal edileceğinin bilgim dâhilinde olduğunu ve abone formunda verdiğim bilgilerin gerçek olduğunu kabul ederim.