7 TEPE SPOR TESİSLERİ SPORCU ÜYELİK FORMU


Branş :
Tarih :
27/06/2022

Kimlik Bilgileri

T.C. Kimlik No :
Ad Soyad :
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi :
Cinsiyet :
   
Mesleği :
Eğitim Durumu :
İletişim :
GSM :     Ev/İş :
Adres :

Eposta :

Tıbbi Bilgiler

Kan Grubu :
Spor yapmanıza engel ciddi bir hastalık veya ameliyat geçirdiniz mi?
   
Ameliyat veya hastalığı belirtiniz.

Kurallar ve Şartlar

GENEL KURALLAR

  1. Spor yaparken açlık ve tokluk sınırını iyi belirlemek gerekmektedir. Spor; ne çok aç, ne de çok tok olarak yapılır.
  2. Spor yaparken herhangi bir rahatsızlığın doğmaması için katı gıdalar en az 3 saat önceden alınmalıdır.

ÜYELİK ŞARTNAMESİ

1) Spor salonuna üye olmayan 18 yaş altı çocukların girmesi yasaktır.

2) Üyeler spor faaliyetlerine katılmak için gerekli sağlık şartların taşıyıp taşımamalarından ve tıbbı kontrollerini yaptırıp yaptırmamalarından dolayı 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetiminin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

3) Spor yapılan alana özel spor ayakkabı giyilmesi zorunludur. Zemine leke bırakan veya tahrip den ayakkabı, bot, Sandalet ve terliklerin tesislerde kullanımı yasaktır.

4) Spor yapılan ve duş alınan yer, soyunma odaları temiz kullanılmalıdır.

5) Seçilen spor branşına göre, spor malzemeleri mutlaka yanınızda bulunmalıdır.

6) Ay ve yıl bazlı üyeliklerde, üyelik tarihine bağlı kalınması esastır. Üyelik süresi dolan üyeler spor salonundan faydalanamazlar.

7) Soyunma odalarındaki dolaplar günlük kullanım içindir. Üyeler tüm eşyalarını dolap içine koymakla ve dolaplarını kilitlemekle yükümlüdürler. Spor salonunun kapanış saatinden sonra içinde eşya bırakılan tüm dolaplar yönetim tarafından açılacak ve içindekiler kayıp eşya olarak saklanacaktır. Kayıp eşyalar 2 hafta içinde alınmazsa, bu durumdan doğabilecek sorunlardan yönetim sorumlu olmayacaktır.

8) Spor salonu içinde kaybolan eşyalardan 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi sorumlu değildir.

9) Spor salonuna ateşli, patlayıcı silahlar; kesici ve delici aletler getirilmesi kesinlikle yasaktır.

10) Spor salonuna dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır.

11) Tesis içerisinde alkollü içecek kullanımı yasaktır.

12) Spor salonuna evcil hayvan getirilmesi yasaktır.

13) 18 yaş altı üyeler spor salonuna giriş ve spor faaliyeti hazırlık süresince yetişkin refakatinde bulunabilirler. Ders saatleri boyunca çocukların yanında veya salonun içinde beklemesi ders disiplini ve verimi açısından sakıncalı olduğu için yasaktır.

14) Üyelerin her ne sebepte olursa olsun üyelikleri süresince meydana gelebilecek her türlü fiziksel ye ruhsal zarar, mal kaybı ve çalınması, yaralanma, sakatlanma ve sağlık problemlerinden ve bunların sonuçlarından 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi herhangi bir cezai ve hukuki sorumluluğu yoktur.

15) Üye, kendi isteğiyle Üyelikten çekilmesi, üyeliğini kullanmaması ve spor salonunun bazı bölümlerinden yararlanmaması halinde üyelik ücretini geri ödemesini talep edemez.

16) 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi; spor tesisi içerisinde toplumsal ahlak kurallarının dışına çıkan, yönetimi, personeli ve üyeleri suiistimal eden, yüz kızartıcı eylemlerde suç ve şiddet içeren hareketlerde ve küçük düşürücü davranışlarda bulunan üyelerin, ücretlerini geri ödemeksizin üyeliklerini iptal etme ve yenilememe hakkına sahiptir.

17) 7 TEPE SPOR TESİSİ seans saatlerinde değişiklik ve yeni düzenleme yapma hakkına sahiptir.

18) 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi, resmi ve dini bayramlarda spor salonunun kapanış ve açılış saatlerini değiştirme hakkına sahiptir.

19) 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi, kendi takdiri doğrultusunda üyelik şartnamesini değiştirme ve başka maddeler ekleme, gerekli gördüklerini iptal etme hakkına sahiptir.

20) 7 TEPE SPOR TESİSİ yönetimi, üyelik şartnamesine uymayan üyelerin üyeliklerini yenilememe ve ücretlerini geri ödemeksizin üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir.